| NaturalLl a întrebat:

Care este mai scumpa la intretinere, piese dintre Audi A6 2006 2l diesel, Volkswagen Passat 2006 2l diesel si BMW Seria 3 2000 2l diesel? Cu mult mai scumpa la intretinere, piese una decat alta sau relativ la fel. Am mare nevoie de ajutor.

Răspuns Câştigător
| OldSoul a răspuns:

In general ar fi asa
Cea mai scumpa BMW
Cea medie A6
Cea mai ieftina Passat.

Desi nu e vorba desprea asta in intrebare, iti recomand sa te feresti de motoarele de 2.0 (fabricate pana in 2010) ale grupului VAG (In cazul tau de pe A6 si de pe Passat) e cunoscut ca sunt motoare problematice.

1 răspuns:
| Vladus4k a răspuns:

Ca sa aflu am nevoie si de cod motor.