| NaturalLl a întrebat:

Ce ma sfatuiti sa aleg si de ce daca se poate dintre Audi A6 2006 2. 0TDI sau Volkswagen Passat 2006 1.9/2.0TDI (fiind prima mea masina, acum la 18 ani)? As vrea ca alegerea sa contina masina per total, aspect interior, exterior, intretinere, piese, consum, tot.

Răspuns Câştigător
| KronstadtResurrection a răspuns:

Pentru diesel, motorul 1.9 TDI este cel mai reusit, indiferent despre ce este vorba. Daca ar fi sa aleg, as alege Passat 1.9 TDI, fara multe discutii. Eleganta, muncitoare, fara sa faca mutre pe service, ca verisoara ei Audi.winking

2 răspunsuri:
| anonimusss12 a răspuns:

Parerea mea este sa iti iei ceva benzina motive : sunt o suma piese ieftine etc... Si nu te infige la a6 la 18 ani ia-ti ceva ce iti poti permite cand o sa vina asigurare, placute frana, distributie. buzii. cauciucuri, pompa de apa, ulei o sa te doara ia-ti ceva vechi sa te obisnuiesti dupa progresezi

| FlorianStelica1998 a răspuns:

Ia-ti ce iti place tie