| NaturalLl a întrebat:

Ce sa aleg dintre Audi A6 2010 2l diesel, BMW Seria 3 E92 Coupe 2l diesel, Bmw Seria 3 2013 2l diesel, BMW Seria 5 F10 2l diesel sau Ford Mustang EcoBoost 2016 2.3l benzina? Iar daca ar fi excludem Mustang-ul care ar fi aleasa? Masina ma intereseaza mult la design exterior, dar si interior, dar si pe partea de "electronica", dar parca cel mai mult la design exterior.

Răspuns Câştigător
| Bikerul a răspuns:

Salut,daca vrei sa intoarca toti capul dupa tine, ia-ti bestia de Mustang, pe langa ca este o masina americana si aspectul este demential, mai are si acel motor foarte puternic. Daca ar fi sa excludem Mustangul, al doilea clasat ar fi M5 F10.

3 răspunsuri:
| cyupaku a răspuns:

Audi a6

| Anonima6789777 a răspuns:

Mustang-ul este spectaculos atat pe exterior cat si pe interior. Eu personal asta as alege desi sunt o mare fana Audi. Daca am fi sa excludem Ford Mustang-ul clar Audi a6 laughing) Exteriorul nu e atat de wow, nu e pe gustul meu dar interior arata bine Suspensia pneumatica adaptiva si cutia automata fac toti banii.
Sa stapanesti sanatos oricare dintre masinile de mai sus.

| Vassii a răspuns:

Dacă ai bani și vrei sa faci invidie atunci când mergi cu o mașină, îți recomand Ford Mustang EcoBoost 2016. Mai există și BMW Seria 5.