| Andreeas_Andreeas_1997 a întrebat:

Sunt în Germania și mi-am cumpărat un Mercedes e270.mașină a fost taxI și vreau sa o vopsesc.cât mă costa sa modific talonul și culoarea mașinii?

Răspuns Apreciat de Editori
| MihaelaDart a răspuns:

Destul de mult, noi am vrut sa o facem un carbon mat și ajungea în jur de 5000 euro (avem un audi A4 și e in doua culori portocaliu și traversat de la portbagaj până la capota cu carbon), cât nu făcea masina și ne-am lăsat păgubași.
Depinde de atelier și oraș, cu toate că în josul paginii ai preturile aproximative https://www.11880-werkstatt.com/preisvergleich/auto-lackieren-kosten
Mai poți întreba pe grupurile de pe Facebook la cei care au făcut.