| Iulyannnn a întrebat:

Am o mașină cu o nuanța de culoare verde inchis, daca vreau sa pun o altă nuanța de verde mai trebuie sa modific talonul si sa trec pe la RAR? Specific ca in talonul mașinii la culoare scrie doar VERDE.Nu specifica ce fel de verde.
Deci ma poate ajuta cineva?

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Poti sa o vopsesti in orice nuanta de verde doresti, atat timp cat e tot VERDE, nu ai ce sa modifici la RAR.

| UNkF a răspuns:

O poti modifica linistit. In talon scrie doar culoare nu si nuanta.