| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti cat costa schimbarea volanului de pe partea dreapta pe stanga la un bmw e60 2006 la un service.

4 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Mai mult decat face masina aia

| InOrOut a răspuns (pentru johnnny123):

Seria 5 face in jur de 6000 euro pentru anul 2006. E rautate din partea ta ce ai zis.

| johnnny123 a răspuns (pentru InOrOut):

Da tu 6000 de euro pe o masina cu volanul pe dreapta fugarita 15 ani, la care cea mai mica reparatie costa 1000 de euro.
Eu nu voi face asa ceva niciodata.

| InOrOut a răspuns:

Am auzit ca in jur de 1500 euro costa si e posibil sa nu faca treaba buna si sa apara probleme mecanice care sa afecteze condusul in timp, depinde de atelier.