| ionutclapon a întrebat:

Salutare tuturor!
Am un golf 4 din 2001 la care am un casetofon Lepy LP838, acum o zi, când ascultam muzica la ea dintr-o dată s-a oprit casetofonul și nu a mai pornit, știe cineva ce poate să aibă?

1 răspuns:
| 6Radu5 a răspuns:

Salut,nu stiu exact care este problema dar poti sa incerci sa-l scoti din bord ai sa vezi tu care e necazul.Vezi,daca ai cele 4 gauri in colturile casetofonului, bagi ceva in ele pana fac clic si il scoti.Verifici firele daca sunt bine puse si daca nu s-a rupt/ars unul.