| FiftyShades50 a întrebat:

Sall TPU, stie cineva un cod de deblocare al unui casetofon de wv golf 4? casetofonul se numește volkswagen beta! mulțumesc

2 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Codul il poti obtine de la reprezentanta, cu CIV-ul, in baza seriei de sasiu.

Bula
| Bula a răspuns:

Nu exista coduri iniversale de deblocare.
Codurile de deblocare se calculeaza dupa model, numar de serie si alti parametrii scrise in casetofon.
Iti sugerezi sa apelezi la un service specializat pe reparatii /instalari de casetofoane pentru a-ti debloca aparatul.