| Robert0920 a întrebat:

Salut, am o problema cu al meu casetofon Panasonic, mi-a făcut figuri cu acum 2 zile când treceam cu mașina peste denivelări, iar aseară pe drum de tara de la gropi s-a oprit dintr o data și nu a mai pornit, am schimbat siguranța cu una noua dar degeaba, de menționat când am scos casetofonul afara am găsit prin partea stânga a lăcașului unde intra, un fir albastru cu dunga alba pe el rupt, dacă ma poate ajuta cineva!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Du-l cu masina impreuna la un electronist auto.
Tu tot nu stii ce defect poate avea si cu atat mai putin ce- si cum trebuie cautat, depanat.

| Începătorul988 a răspuns:

Posibil sa fi prins firul in casetofon(gen, intre casetofon si rama), si de la denivelari s-a rupt.