| Ferii a întrebat:

Salutare tuturor!
Îmi puteți spune câteva modele de mașini care sa arate ca forma și ca și performanta ca un subaru wrx sti 2016-2019? De exemplu mitsubishi lancer evolution x.

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Pai cu subaru poate arata asemanator (nu identic) tot un subaru este vorba de subaru BRZ sau aceeasi marie dar cu alta palarie toyota GT86 ambele variantele 2018-2019.
gt86 si BRZ sunt pe aceeasi platforma in coproductie toyota-subaru.
La fel nu prea au cum sa fie pentru ca wrx sti are prizele de aer pe bara fata, bara fata si capota aerisita, dar se pot face niste modificari pe cele doua modele ca sa asemene. eu m-am referit ca seamana ca si linii...
sper ca te-a ajutat raspunsl meu.

| Ferii explică (pentru Simpatic):

Sau se mai numește și FRS

2 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Chevrolet are forme din acelasi film... Si motorizari 1.2 laughing