| harim112 a întrebat:

pentru o cursa de strada ce masina ar vi mai buna Mitsubishi Lancer Evolution; Subaru WRX STI; BMW Seria 4 sau un BMW Seria 3?
Si motivul pentru care acea masina este mai buna. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| redwood a răspuns:

Depinde ce motor are fiecare masina si anul fabricatiei.
Dupa parerea mea cea mai buna este subaru WRX STI, cea mai puternica si cuplu mare.

1 răspuns:
| Ibrahimovic a răspuns:

Intr-o astfel de cursa m-as aseza la volanul unui BMW Seria 4. Cred ca ar avea concurenta cu Subaru, poate intr-un sprint e mai bun acel Subaru, dar la viraje si celelalte aspecte vad BMW-ul deasupra.