| Stefan19831507 a întrebat:

Salutare tuturor! Sa incep cu inceputul.Am un scuter chinezesc 50cc 4t si imi da batai de cap de 1 saptamana nu merge nimic electric pe el, faruri, semnalizare, stop, buton pornire, claxon, bord nimic, e mort. Porneste la pedala fara probleme.Am facut urmatoarele verificari: schimbat releu, incarcare, verificat, rezistente.Ce ma sfatuiti sa fac in continuare? Dau funda la cel mai bun raspuns dupa ce pun in practica cele spuse.Multumesc!

1 răspuns:
| baru a răspuns:

Baga plus de la baterie direct in contactul cu cheie. Masa intrerupta.