| neverbackdown05 a întrebat:

Salutare tuturor! tin sa va spun ca sunt nou pe acest grup si as vrea daca se poate sa ma ajuta"ti cu un sfat!
Vreau sa imi achizitionez o masina cat de curand iar alegerea este foarte grea! suma de care dispun este 5000-5500 euro maxim asta sa includa si o eventuala inmatriculare! masinele care le urmaresc de ceva timp sunt audi a 4 1, 9 tdi 131 cp an 200-2003, wv golf 5 1, 9 tdi 105 cp sau 2000 tdi 140 cp an 2005-2007, si alta varianta skoda octavia 2 1, 9 tdi 105 cp aceeasi ani ca si golful! intrebarea mea este pentru voi daca ma puteti ajuta cu un sfat o parere pentru alegere cea mai buna si sincera din partea voastra! Va multumesc frumos!

3 răspunsuri:
| Klandestin a răspuns:

Golf 5!

| neverbackdown05 explică (pentru Klandestin):

Imi spui si de ce golf 5? adica doar arata mai bine sau sunt si alte avantaje? mersi happy

| Klandestin a răspuns:

Nu se strica asa repede, sunt usor de reparat, si gasesti piese mai peste tot