| Ofileanu a întrebat:

Salutare,vineri 23 feb am luat sala și m-am programat pe 28 mai ca era singuru loc rămas la oraș, oare exista vre o modalitate sa pot da mai devreme ca nu mai am răbdare sa stau 3 luni așa degeaba, orice sfat ma ajuta enorm, va mulțumesc

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o modalitate, odata ce programarile se fac in functie de locurile libere, deci nu se fac favoritisme, ca nu mai ai tu randare.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă ăla era singurul loc rămas...

| sweetys a răspuns:

Astepti. Graba strica treaba

| Robert45481 a răspuns:

Cred că poți reprograma mai devreme dacă se eliberează zile dar puțin probabil din moment ce ți-a apărut data aia ai răbdare orișicum 3 luni e mult ești din bucurești? Eu am dat sala pe 3 ianuarie cred iar traseul pe 2 februarie efectiv o lună diferență deci în teorie am permis de 25 de zile?

| understandasimpleuser a răspuns:

Trebuie sa aştepti 3 luni