| Negreanu_Stefan_1997 a întrebat:

Sunt bune motoarele de 1.8 tfsi la un Audi din 2008 cum ar fi asta:

http://www.mobile.de/......39177.html

7 răspunsuri:
| ȘefuLaValută a răspuns:

Da, chiar sunt rezistente.Insa modelul pe care ni l-ai aratat era penibil, nici xenon nu avea sau stopuri cu LED

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Mama ce nenorocire, era adaptat la sosea si nu tunat pentru NFS sad

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Lasa-te de ironie, esti varza. Farurile cu xenon sunt musai A4 B8 pentru ca halogenele sunt lumanari pe langa ele.La b7 se schimba povestea.Triplele cu led, iarasi se vad mult mai bine intr-o zi insorita sau pe ceata decat becurile standard.Si e o investitie obligatorie pentru ca schimba mult masina, mai ales xenonul in conditiile in care A4 are un design mai "potolit"

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Cati ani ai?

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

27 si un frate de 18 al carui de fapt este contul.Doar ca din vara ma distrez doar eu cu contul lui.Tu?

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru ȘefuLaValută):

Degeaba...

| ȘefuLaValută a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Hai detaliaza.Tot nu mi-ai raspuns la o intrebare.cati ani ai? Macar ai trecut de 20?