| rockvandam a întrebat:

Salutare.Vreau sa imi cumpar un BMW 320 sau 525, dar nu stiu cum se comporta iarna, nu am avut niciodata BMW si nici nu am avut sansa sa conduc unul pe timp de iarna si vreau sa stiu de la posesorii de BMW cat de greu poate fii cu el iarna.Mentionez ca nu sunt genul de sofer care sa rupa pedala de acceleratie si nu imi prea place viteza, conduc linistit si prudent.

1 răspuns:
| AssoX a răspuns:

Eu unu am prietenii care au BMW si spun ca nu e nicio problema, te vei obisnuii repede ...eh..si eu incerc sa-l conving pe taicamiu sa imi cumpere un bmw 320 din 2008 dar aparent ``e urat cu bmw iarna, fuge curu, sau la plecare, etc...``. Parerea mea e ca merita