| vanjen a întrebat:

Salut! As vrea sa imi cumpar o masina pentru 18 ani.Imi place foarte mult Passat ul B7 2011, pot gasi modele bune la 6000-7000 euro? Motorizare de 1.4 sau 1.8.help

6 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Daca ai lene sa scrii un raspuns, nu mai sta pe TPU decat sa dai raspunsuri generate de AI care u ajuta pe nimeni.

| StoicAnalysis a răspuns:

Intreaba un mecanic cu experienta. Ma indoiesc ca vei primi un raspuns aici de la un mecanic auto. Cel mai probabil vei primi raspuns de la persoane care au avut in viata lor maxim 2 masini si cel mai mult de la oameni care nu au nici macar permisul luat.

| StoicAnalysis a răspuns:

Suna a ceva ce a generat chatgbt.

| Simpatic a răspuns (pentru StoicAnalysis):

ChatGpt si este happy
sper ca in viitor ownerul TPU sa introduca regula de interzice a raspunsurilor date cu ajutorul chatGPT, oricum am vazut ca se iau masuri cand sunt raportate aceste raspunsuri cu ajutorul AI-ului, deci tacit ele sunt interzise pe TPU

Nu as avea nimic importiva daca cei care dau aceste raspunsuri folosind aplicatiile AI, ar plati un abonament lunar, sa zicem 100 de euro catre acea aplicatie, pentru ca sunt curios daca ar mai face-o ca sa posteze raspunsuri pe TPU, eu cunoscand firea umana si mai ales mentalitatea la modoul general a romanului; roman care doreste orice ii place si are folosinta sa primeasca pe gratis, de aceea descarcam jocuri video pe gratis, folosim softuri gratuite, descarcam carti in format.PDF tot gratis, vrem totul gratis...nimeni nu se gandeste ca cei care au realizat/lucrat/dezvoltat ceea ce noi avem folosinta, acele persoane au depus un efort in acest sens, consumand resurse si pierzand timp! iar noi nu apreciem timpul lor, dar vrem unii dintre noi care si daca dam cu matura mai sus sau mai jos decat zice seful, sa fim platiti cu bani extra pentru ca ne-am facut meseria (n.r. asta cu matura este o ironie la adresa celor care desi nu fac nimic la service tot vor mariri de salarii si sporturi in plus!)

| SpoiledBrat a răspuns:

De unde banii ăștia la 18 anișori

| vanjen explică:

Multumesc pentru raspuns!