| Buta1 a întrebat:

Salutare, vreau sa pun o întrebare doar pentru cei care se pricep la subwoofer ul auto
Mi am achiziționat un subwoofer Alpine de 1000W și un amplificator pionner de 500W, iar la navigatie din momentul în care cresc volumul de la,, 15,, nu se mai aude de fiecare data bass ul. Se aude după iar 2 secunde nu și tot asa
Menționez ca în navigatie merge conectat doar un RCA

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Sursa (bateria) nu duce. Vezi ce fac condensatorii (1F) montați in sistemul audio

| Buta1 explică (pentru sierra1):

Se poate și din cauza navigației? E o chinezărie care nu prea da sunetul calumea fata de cea originala

| sierra1 a răspuns (pentru Buta1):

Nu cred...