| StefanMadalin02 a întrebat:

Salutare, vreau să știu si eu ce becuri să pun in farurile unul bmw e36 cu lupă mare zkw h1, in momentul de faza am bevuri normal si nu se pre vede mai delic bine, si aș vrea să se vadă cât de cat decent. ps. Nu vreau instalație xenon. Mulțumesc!

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Philips Racing Vision cica sunt cele mai puternice becuri legale, dar nu sunt la fel de rezistente precum becurile banale.
Daca ai probleme cu luminozitatea, polisheaza farurile daca sunt matuite, si schimba lupele, ca alea imbatranesc in timp, si devin opace.