| tudii02 a întrebat:

Salutari, am o Skoda superb 1 din 2008
Și caut încontinuu o aripa stânga fata pentru ea, aveți idee dacă s-ar potrivi o aripa de audi a3 2008 sau de la un Passat b5 2008?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Idee chiar nu am, dar ca alternativa nu ai gasit nicio aripa stanga fata pe aftermarket?
stiu ca pe la dezmembrari preturile sunt aproape precum cele de la magazin de noi.
Am inteles insa ca nu ai gasit la dezmembrari de aceea inca cauti, dar tot ei, cei care detin parcuri auto dezmembrari ar trebui sa stie in cadrul ce piese sunt compatibile in cadrul motorizarilor si modelelor VAG.

| tudii02 explică (pentru Simpatic):

Mersi frumos, am găsit intr-un final in Galați o aripa

| Simpatic a răspuns (pentru tudii02):

Ok, ma bucur.

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Nu trebuie să fii Fittipaldi să vezi că NU se potrivesc de nici o culoare!

https://frankfurt.apollo.olxcdn.com/v1/files/9frdvoymwdtx-RO/image; s=1080x556

https://upload.wikimedia.org/......_Front.jpg

| tudii02 explică (pentru sierra1):

Prietene, aia nu e Skoda superb 1 2008winking.

| sierra1 a răspuns (pentru tudii02):

Uită-te (dacă chiar te interesează?!) la forma decupată pentru far. Din nou, nu seamănă (de nici o culoare)

| tudii02 explică (pentru sierra1):

Aia nu este Skoda superb 1, este 2
Eu căutam pentu Skoda superb 1 2000-2008 nu după anul 2008, ma repet poza aia e cu o Skoda superb 2