| Giaexcent a întrebat:

Salutări!
Mă pregătesc pentru examenul auto (traseul), doar că sunt destul de nepricepută într-ale condusului, timpul e scurt.
Ceva mici sfaturi să reuşesc să stăpânesc şi eu maşina şi toate comenzile încât să promovez traseul?
O zi bună!

2 răspunsuri:
| Imacerealkiller a răspuns:

Poti sa platesti ore suplimentare cu masina de scoala. A sa poti sa exersezi mai mult. Repetitia e mama invataturii.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai ia ore suplimentare cu instructorul, sau mai amana traseul, ca-i mai important sa stapanesti bine masina, inainte de examen, ca sa nu-l pici.