| Sicilianul a întrebat:

Salutari. Stie cineva in cat timp sunt gata actele de export pentru o masina din Italia? Si cam cat costa?

Daca e cineva care a cumparat o masina din Italia si a adus-o in tara, mi-ar fi de mare folos cu mici raspunsuri.

Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Pai daca ai cumparat o masina din Italia! Neaparat proprietarul trebuie sa o radieze. Dupa ce a radiat-o esti liber sa vi spre casa! Asta dureaza undeva la 3 zile!

| diannna38 a răspuns:

Cam 10/ 20 de zile depinde cand ai luat-o din Italia

| Sicilianul explică (pentru diannna38):

Tu cred ca te referi la actele din tara. Eu zic cele din IT

| diannna38 a răspuns:

A vreo 60/80 zile

| diannna38 a răspuns:

El a cumparato la mana 1 nu la mana a 2 el a luatao din magazin noua nouta