| Xela90 a întrebat:

Salve, am o intrebare, sa vedem care si cati stiu, am voie sa pun un fel de folie oglinda pe geamurile din fata la sofer si pasager? In spate am geamuri fumuri am cumparat masina si daca nu avea puneam eu geamuri fumuri.

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Dupa cum spune si numele vrei sa fii si tu ca "mafiotii"astia care au masini de 800 de euro dar geamurile negre bezna pe fata, ceea ce e total ilegal, la fel si ce folie spui tu care sa fie efect oglinda.
Ce este legal pe fata ca si folie fumurie este atat de putin fumurie ca nici nu se cunoaste ca exista, restul mai inchise sunt ilegale.
Sfatul meu las-o asa.
Ca oricine isi permite o folie pe fata dar lumea nu isi pune decat "mafiotii ", culmea astia cu diesel 1.6 si 2.0 tdi eventual numere de Bulgaria, nu smecherii adevarati cu masini de sute de mii de euro.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu. In fata ai voie sa pui doar folie cu transparenta minim 70% in niciun caz oglinda