| KooSs a întrebat:

Se poate pune pe aceleasi boxe la masina si fir de la statie si fir de la casetofon? Iar cand am oprita statia sa mearga numai boxele.

Răspuns Câştigător
| andreesbk a răspuns:

Reformuleaza, intrebarea nu are o constructie logica. daca vrei sa conectezi aceleasi boxe de la 2 surse diferite de semnal iti trebuie un circuit de insumare (nu merge direct_) distrugi tranzistorii finali etc

11 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Nu mai bine iti dai tu foc?

| KooSs explică (pentru ombladon):

N-are voie omu sa intrebe? Scuteste-ma, canta la alta masa

| ombladon a răspuns:

Pai omul, dar ala i scris de maimuta!

| KooSs explică (pentru ombladon):

Nu o fa pe desteptu omule, e dreptu meu sa intreb si n-am nevoie de parerea ta. Nu te mai baga in seama, opinia ta e ca tine, zero! Si sa nu te mai vad ca raspunzi, iesi de aici!

| ombladon a răspuns (pentru KooSs):

Intreaba,omule,intreaba orice vrei tu din domeniul asta, ca ma pricep si o sa ti raspund cu cea mai mare placere, dar scrie corect, ca sa pot sa inteleg intrebarea...Si lasa atitudinea asta de copil de 11 ani!

| KooSs explică (pentru ombladon):

Lasa tu atitudinea de atotstiutor, nu ma intereseaza daca stii sau nu, nu ma mai pkictusu te rog

| ombladon a răspuns (pentru KooSs):

Am zis 11 ani? Scuze, voiam sa spun 7...

| KooSs explică (pentru ombladon):

Iara te bagi in seama, iti dau un leu si taci

| ombladon a răspuns (pentru KooSs):

Mai bine ii cumperi mamei tale un buchet de ghiocei...

| DjNick112 a răspuns:

Nu cred ca este recomandat dar poti, e posibil sa faci o bucurie neplacuta in timp

| Krystyan_Krystyan_1984 a răspuns:

Nu nu cred, dar incearca si vei vedea daca merge