| bogdytzu a întrebat:

Se poate pune pe o masina SDI turbo pe ea? sa fie ca una TDI?

3 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Se poate, dar nu merita investitia happy

| AlinnJe a răspuns:

Buna bogdan!
Din pacate, nu, nu este posibil.

| 12manuq a răspuns:

AlinnJe te inseli.Se poate pune turbo pe acel motor, bineinteles nuprea ar fi indicat deoarece motorul nu este facut prin constructia sa duca mai multa putere, iti va creste consumul si plus de asta ca sa iti pui turbo trebuie facute o groaza de modificari. Pretul plus manopera te vor duce pe la 2-3 mii de euro.Cel mai bine ar fi sa iti vinzi masina si cu banii astia diferenta iti iei una TDI. Sper ca ti-am fost de ajutor.