| anonim_4396 a întrebat:

Se potriveste un bord de aprilia amico din 1992 pe un aprilia amico din 1993?

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca ai rabdare sa ma duc sa ma uit in garaje revin cu un raspuns in 20 de minute!

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Este absolut identic si la `92 si la `93!

| TenZo a răspuns:

Da din cate stiu eu Aprilia Amico nu a facut nici o modificare care ar consta la ansamblarea pieselor de pe un model mai vechi pe unul mai nou. Singururele modrificari afar la parte exterioara (desing) si cam nimic nou pe la motor un consum putin mai mic

| Cristian6788 a răspuns:

Multumesc mult