| ClaudiuM1997 a întrebat:

Seat exeo 2.0 TDI CR sau C-class C200 CDI? Ma intereseaza fiabilitatea in primul rand.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Compari o masina de volum cu una premium. Normal ca o sa câștige Mercedes

| xerxes1 a răspuns:

Norocul este orb dar ghinionul vede foarte bine.
La cat ne-ai batut la cap cu fiabilitatea ta o sa ti se strice orice marca in mai putin de o saptamana.

| CEACLIU a răspuns:

Pai in primul rand pentru seat exeo nu prea găsesti piese pentru ea si o sa ai mereu bătăi de cap in schimb mercedes găsesti si la mana a doua. Diferenta de bani o simti la început dar cel puțin nu ai bătăi de cap.