| Scremer a întrebat:

Slaut,

Am si eu o intrebare unde as putea gasi masina Suzuky Samurai, am auzit ca este si decapotabil si vreau sa vad deunde as putea sa-mi cumpar. A si sar merita sa-mi iau eu merg foarte des cu masina mai ales vara maduc in afara orasului cu prieteni in tot felul de excursi sau mergem asa de nebuni si vreau sa stiu daca este buna la drum lung cam cat ar consuma big grin...Scz daca n-am pus categoria buna

5 răspunsuri:
| 0rlando a răspuns:

Eu nu am văzut niciodată unul decapotabil.

| Scremer explică (pentru 0rlando):

Eu am vazut ca este dar nu stiu acum k la cumparat asa gata decapotabil sau si sadus la ceva mecanic sau stiu eu unde il poate decapota am vazut anunturi asa decapotabile pe mobile.de dar erau numa in Germania si sa maduc dupa ea si noa costa dar as vrea undeva aici in tara sa cumpar :d

| noktambul a răspuns:

Cumpara-ti mai bine un manual de gramatica!