| S3se a întrebat:

Spuneti-mi mai multe variante de masini bune si frumoase la un pret de 2000-2500 Euro.

7 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Ce masina preferi tu?
La 2000-2500 poti gasi wv, opel, renault, etc destul de bune... depinde ce vrei tu

| S3se explică (pentru akka4):

As prefera un VW, unii mi-au recomandat Passat(2000-2002)

| akka4 a răspuns:

Merge si volvo, dar doar daca esti "obsedat" sa spun asa de siguranta.
Sincer nu imi doresc si nu mi-as dori vreodata sa imi cumpar un volvo, poate daca voi avea in viitor vrea 3-4 copii, atunci merge unul...
Pana atunci raman cu inima la unele masini poate mai nesigure dupa spusele unora, dar dupa parerea mea mult mai impunatoare decat un volvo.

| RB26DETT a răspuns:

Ce au raspuns ceilalti cu opel vw audi nu mai stiu ce, nu le gasesti cine stie ce la banii astia, cauta volvo v40, a fost promovata drept cea mai frumoasa masina in 1997, te tine o viatawinking eu mi-am luat una full option la 2000 euro, motor foarte bun, puternic, masina este foarte stabila in curse si a obtinut un punctaj mai bun decat golf 4 din 2000 la capitolul siguranta. deci masina din 1997 mai sigura decat vw golf 4 din 2000! daca vrei ceva putere si nu vrei sa vezi altii cum trec pe langa tine de zici ca stai pe loc, cauta volvo 850 T5 ai 250 cai nervosi, nu iti sta nimeni in fata pe autostrada, si iti mai raman bani.

| boss97 a răspuns:

Sunt masini si frumoase si ieftine:opel, vw, skoda, ford.etc.

| A0kAnGeL a răspuns:

Daca doresti o masina buna si frumoasa la acel pret iti recomand Volkswagen Golf 4, Opel Astra/Vectra sau Skoda

| andrei1234512 a răspuns:

Opel Vectra 0769975722, 1950 euro.