| DanielGeorgeGD94 a întrebat:

Stie careva daca se poate muta volanul de la o masina de pe dreapta pe stanga? si cat m-ar costa?

Răspuns Câştigător
| Bct_Alex_1994 a răspuns:

Se poate muta si costa in jur de 500 de euro la o masina normala, in functie de ce masina ai cam atat dai. Un prieten a schimbat unul la un opel astra cu 400 de euro dar nu au mai pus bine captuselile alea prin spatele bordului...

| DanielGeorgeGD94 explică (pentru Bct_Alex_1994):

Dar pentru un bmw 730 d 2006 nu stii cat ar fi?

| Celcareajuta a răspuns (pentru DanielGeorgeGD94):

Dar, de ce? laughing in opinia mea costurile sunt de mii de euro. (a se citi peste 5)