| Cucuriguuu a întrebat:

Stie cineva cum pot activa senzorii de parcare la un Renault Espace IV (2005)?

Pana nu de mult functionau,masina a intrat recent in posesia mea si in incercarea de a o intelege am dezactivat probabil senzorii de parcare. (ajung la ei de pe maneta cu stergatoarele,unde mai arata si consumul,numarul de km facuti de la ultimul service, etc.).

Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| viorel6122 a răspuns:

Ai incercat sa o pui, pe tester? Probabil in timp ce ai bijuterit-o s-a produs o eroare in calculatorul masinii, ceea ce presupune o sterge de eroare si refacerea softului. Bafta.