| andrei213 a întrebat:

Stie cineva o firma care monteaza STROBOSCOAPE dar sa fie in BUCURESTI dau funda si vot

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca vrei sa il montezi pe masina absolut orice service mai mare sau un electrician auto poate face asta. Nu este deloc mare filosofie. Este o chestie simpla, se asigura sistemul de prindere, se trag 2 sau 3 fire in functie de tipul stroboscopului si cam aici se termina povestea. Absolut la orice electrician poti face asta dar unul bun, adica un electrician nu un carpaci si orice service ok nu din alea de cartier!

2 răspunsuri:
| mario1991 a răspuns:

Dexcar service auto Bucuresti monteaza orice Sos de Centura nr.119(intersectie cu Sos. Berceni)

Tel:0731.348.343
Program de lucru:

Luni-Vineri:9:00-18:00

Sambata:9:00-13:00

Duminica:Inchis

| mario1991 a răspuns (pentru mario1991):

Nu stiu cat costa suna