| houserboy a întrebat:

Stie cineva unde gasesc piston si cilindru bune pentru aprilia rs 125?

Răspuns Câştigător
| madalinpatrasc a răspuns:

Daca vrei sa iti iei set complet(piston, segmenti, cilindru, garnituri, sigurante) nou nout te ajunde pe la 1600 ron. ai mai putea sa iei set original de la cineva care dezmembreaza motoare

| madalinpatrasc a răspuns (pentru madalinpatrasc):

Ca sa iesi mai ieftin

| houserboy explică (pentru madalinpatrasc):

Cred ca asta o sa fac sa ies mai ieftin daca o sa cumpar piesele noi o sa dublez pretul motocicletei

| madalinpatrasc a răspuns (pentru houserboy):

Si crezi ca til va cumpara careva? eu nu prea cred...

| houserboy explică (pentru madalinpatrasc):

Nu vreau sa o vand o tin pentru mine dar vreau sa zic ca idee daca luam un set de 16 mil aproape ca dublam pretul iei

5 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Aici vei gasi www.scuter-centre.ro/magazin/index.php
, funda?