| Mariuuss a întrebat:

Stiti careva cat consuma Honda Sky Vetro? am bagat benzina de 10 lei = 1L 65 si am mers decat 11 km? e normal sa consume asa?

3 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Nu cred. Vezi sa nu pierzi benzina pe undeva findca e imposibil sa manance aproape 12 litri la suta!

| Remus13 a răspuns:

Depinde unde ai mers, in oras sau pe auto-strada. Dar nu este normal. acum depinde si de motor. fa si tu un calcul. eu fac plin in jur de 230 lei la motor de 1.9 TDI ( motorina) la skoda octavia tour.

| subfocus a răspuns:

Cam 3 3.5 consuma. nu e normal

am mers doar 11 km sau NU am mers decat. e incorect am mers decat