| Alinn01 a întrebat:

Stiti cumva daca trotinetele electrice nu se strica pe ploaie?
Si cam cat costa o pana la roata unei trotinete electrice?
(Xiaomi Essential)
Daca a avut cineva, va rog, o recenzie sincera!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

La stropi (de ploaie) n-are nimic

faci tu pana? cinci lei, cât costă un kit de reparație cameră

...sincer

| Zuzu1991 a răspuns:

ESTI SIGUR ca ai vazut VREODATA o trotineta electrica?!?
morrrrr de curiozitate
ca au niste aparatori special facute sa nu arunce cu stropi pe ala de pe trotineta si pe cei din spate
oare de ce ar fi facute alea daca nu merge pe ploaie? tongue

| Alinn01 explică (pentru Zuzu1991):

Cu respect, stiti ca cititi?
Am intrebat daca se strica de la apa, intra in slot ul de incarcare.

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Alinn01):

Trotineta mea are capac de cauciuc pentru slotul ala
cum spuneam, nu risca ei sa ramana fara vanzari ca nu s-au gandit la asa o chichita

| GhetuGhetu a răspuns (pentru Zuzu1991):

Xiaomi nu merge pe ploaie. E praf. Tocmai mi s-a stricat una de la o ploicica

| GhetuGhetu a răspuns (pentru Alinn01):

Se strica foarte repede la ploaie. Ori ramane pornita ori nu mai porneste