| timidu89 a întrebat:

E manie cu trotinetele electrice sau prostie ce de regula nu tine mai mult de 1 luna, 2 sau 3? Pana nu demult nu vedeam una, acum au aparut ca ciupercile dupa ploaie laughing Eu zic ca e mai ok mersul pe jos.

6 răspunsuri:
| LordCristobal a răspuns:

Păi de sa fie o prostie?
Lasă că e mai bine așa, suntem și noi in pas cu orașele europene.
Sunt super faine și trotinetele, te deplasezi ușor și repede dintr-un punct în altul.
Si nu sunt chiar așa scumpe, eu de 30 de lei m-am plimbat cu una în aproape tot Sibiul.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

Știu pe cineva trăznit rău de tot laughing))) a furat una și a adus-o acasă la el laughing))))) și lau prins politia ca a început trotineta sa urlelaughing)) avea alarma aceia și lau prins laughing)))))

| timidu89 explică (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Trebuia sa o ceri si tu o tura rolling on the floor eu am vazut una mai in varsta ce impingea la ea tongue

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru timidu89):

Ce săi cer omul era trăznit rău nu ascult nimic din cei spuneam pana la urma l-am lăsat să-și facă de cap a doua zi a venit la muncă și ne-a spus tot ce a pățit cu politia laughing))))) e băiat bun de treaba dar uneori e handicapat rău nu asculta deloclaughing)))))

| timidu89 explică (pentru AloeVeraReceSiFornetiCuGem):

Sa nu ii dai idei ca e capabil de oricewinking Gen face un viol, daca nu i-o trecut prin minte

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns (pentru timidu89):

Nu cred sa facă așa ceva vreodată e doar un pușt de 17 ani este un băiat cu adevărat bun nu ar face rău nimănui niciodată băiatul asta îl știu din prima zi de la muncă asta nu ar face așa ceva niciodată.