| aaa10 a întrebat:

Știe cineva dacă proba teoretica la școala de șoferi o am luată cu 26 de puncte și îmi expira dosarul trebuie sa dau din nou proba teoretica sau doar traseul?

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu are nici o relevanta ca ai luat 22 de puncte sau 26 la sala, daca ai dosarul expirat, ca trebuiesc refacute toate documentele expirate.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru aaa10):

Depinde cand esti programat la traseu!
Daca iei traseul din prima, probabil ca va fi inainte de decembrie.
Daca pici 1-2 ori... si dosarul expira, atunci trebuiesc refacute toate documentele si analizele din acel dosar.

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru aaa10):

Pune mana si invatat Legislatia rutiera ca acolo ai lacune, de aceea ai picat examenul, ca nu ai stiut ce decizie sa iei in secunda respectiva si ai gresit.
Dupa 15 zile lucratoare poti merge sa te re-programezi la traseu, dar in perioada asta ai obligatia sa mai faci 6 ore de soferie cu instructorul
Chitanta acestor ore se depune la dosar, penrtru urmatorul examen de traseu.
Sanse sa iei urmatorul traseu vei avea daca iei in serios invatatul tuturor regulilor de circulatie!
Succes!

Răspuns utilizator avertizat
| Violleta2022 a răspuns (pentru aaa10):

Nu are importanta cine ti-a picat, ideea este ca ai facut greseli care nu ar fi trebuit facute, de aceea te-a picat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca expira dosarul, faci dosar nou adica TOTUL de la capat.

| Dvi2002 a răspuns:

Da, trebuie dat tot din nou eu dau traseul si imi expira in noiembrie

| Dvi2002 a răspuns (pentru Dvi2002):

Daca expira iar dai bani iar timp pierdut...