| Ragnar777 a întrebat:

Știu că sună banal dar am văzut la televizor că numerele de înmatriculare din București sunt întoarse. De ce?

3 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Ori ai fumat ceva interzis, ori nu esti in stare sa scrii un enunt logic. Poate incerci sa dai detalii? Presupun ca, in capul tau, o fi vreo logica. Numai ca noua ne e cam greu sa ghicim ce ai tu in minte.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Huh?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ai intor tu televizoru? L ai pus cu ecranul in jos, Unde ai vazut ca numerele de inmatriculare sunt întoarse? Ai servit ceva inainte? O prună? (Țuică, pălincă)