| mmihaieduard a întrebat:

Tocmai am cumparat un nissan primera din 2004, 1.8 benzina, 65000km reali, arata bine de tot din toate punctele de vedere. ce-mi puteti spune despre ele si bune si rele. scuze nr de franta ca aici sunt eu.

Răspuns Câştigător
| adryano_3550 a răspuns:

Acum toate masinile sunt bune, 1. 8 cred ca o sa pape un pic de benzina in rest e ok si km putini, dar pe autostrada te joci cu ea, sa o porti sanatos. eu am um opel 2000 dizel. te salut. adryan (ialia).

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Masina buna, dar mi-a atras atentia expresia "65000 km reali". Sigur ai cumparat-o, ca la prima vedere pare ca vrei sa o vinzi big grin?

| ΔH a răspuns:

Tu intai cumperi masina, si abia apoi te interesezi despre bune si rele?
Misto!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O saptamana am studiato masina merge perfect si arata inpecabil, mi-a placut, dar intreb asa informativ va rog, am luat-o asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Maine o iau, din reprezentanta, azi mi-a facut itp, si km mi s-a spus ca pot sai verific unde vreau, plus garantie care a zis ca mi-a da la motor si cutie viteze. maine vad si eu care este treaba sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super tare am si eu una din 2005 si nu am avut probleme pina acum

| mmihaieduard explică:

Va multumesc am facut 85000KM.2 drumuri de Romania franta si n-am avut nici cea mai mica problema si totusi merg cam sportiv, confortabila la drum lung, dar sincer consumu in oras in busoane cel putin in paris te omoara 12-14 l\100KM?,in afara un record de 6, 4 l\100KM,eu va multumesc si astept alte pareri