| anim a întrebat:

Tremura masina la relanti. Oare din ce cauza?

10 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Bujii, fise, injectoare, motoras pas-cu-pas, vreun senzor pe duca samd.

Stefan
| Stefan a răspuns:

O prima cauza poate fi carburantul folosit, reglaje incorecte in instalatia de aprindere, alimentare cu carburant si uzura motor.

| Roby67 a răspuns:

Daca chiar vrei sa te ajutam trebuie sa ne dai niste amanunte (banuiesc ca nu este masina de tuns iarbahee hee ). Ce masina, ce combustibil, anul de fabricatie, cati km a mers samd.

neluL
| neluL a răspuns:

E prea mic! Da-l mai mare!

Răspuns utilizator avertizat
| maryus_8595 a răspuns:

Relantiul e devina sau carburantul daca iai pus gaz e clar

| Master1ro a răspuns:

Din cauza bujiilor. Poti sa le cureti cu o perie de sarma.

| PureEvil a răspuns:

Carburantul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nostiu din astea

| victorrdg a răspuns:

Daca ai putea spune si ce masina este, ai primi raspunsuri mai exacte. Daca este dacie pa carburatzie, avansul prea mic sau mergi in 3 bujii...si mai poate fi de la fisele bujiilor care skpa curent.

Bft