| anonim330011 a întrebat:

De ce imi "tremura" ecranul la telefon? Oare e din cauza ca e fisurat sus?
#5s

Răspuns Câştigător
| Evolution a răspuns:

Ce sa se poata intampla? o sa trebuiasca sa iti schimbi sticla, daca stai asa cu el, o sa se apese mereu si nu poti folosi telefonul.

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Logic ca poate fi de la asta, daca ai incercat sa ii dai restart si tot asa face, inseamna ca e din cauza asta.
Te duci la un service GSM si vezi acolo cel mai bine happy

| anonim330011 explică (pentru Evolution):

Si ce se poate intampla?

| Evolution a răspuns (pentru anonim330011):

Ce sa se poata intampla? o sa trebuiasca sa iti schimbi sticla, daca stai asa cu el, o sa se apese mereu si nu poti folosi telefonul.