| AndyStyleFrizerie a întrebat:

Tuning Matiz? Un site ceva?

12 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Tuning mecanic, estetic, audio? Si in ce bani ca asa daca ai 50 de mii de euro o faci avion!

| mgtow a răspuns:

Pune in google atelier tunning din orasul in care stai si iti apar.

| eandopuncttk a răspuns:

Da nu iti trebuie un site. cauta un cap de pod sau un copac/stâlp mai zdravan, si intri in el.
happy
bafta

| AndyStyleFrizerie explică (pentru eandopuncttk):

Esti bolnav la cap.Esti satanist?

| eandopuncttk a răspuns (pentru AndyStyleFrizerie):

Crezi?
mi-e indiferent de parerea ta
copacul tot copac ramane

| Doctoru_7315 a răspuns:

Pentru tuning exterior te pot ajuta eu.

| Doctoru_7315 a răspuns:

Salaj

| AndyStyleFrizerie explică (pentru Doctoru_7315):

Si cum crezi ca ma poti ajuta?

| Doctoru_7315 a răspuns (pentru AndyStyleFrizerie):

Iti poate modifica barile asociatul meu daca vrei. Ii zici cam ce ai vrea, poate ii dai si o poza cu matizul, face eventual o schita in photoshop, si daca esti de acord ti le poate face. Barile le poti trimite prin curier. Uite iti las topicul de forumul 4tuning cu lucrarile si daca esti interesat si vrei sa discutii mai multe detalii il poti contacta acolo. http://forum.4tuning.ro/......zalau.html

| Bogdan9630 a răspuns:

Sper sa iti placa asta dar e cam scump:)))
http://daewoo.anunturi-auto.4tuning.ro/......54519.html