| mydarkestdays a întrebat:

Uite o intrebare pentru baieti: care este cea mai rapida masina din lumea? ma gandeam ca lamborghini, ferrari sau porsche...

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Una urata bugatty veyron care atinge 407 km/h.

| 0rlando a răspuns:

Cea mai rapidă mașină din lume, este Thrust SSC, care poate depăși bariera sunetului.
Cea mai rapidă mașină de serie este Bugatti Veyron SS cu viteza maximă atinsă în teste de 434, 211 km/h.
Nici un Porsche, Ferrari, Lamborghini sau altceva, nu se apropie de viteza asta. Doar Ultimate Aero a bătut cândva recordul stabilit de Bugatti, dar asta până să se lanseze varianta Super Sport.