| Narcissa a întrebat:

Intrebare pentru baieti.laughing
care masina e mai scumpa si mai buna (rapida)? Ferrari sau lamborghini?
dau funda!

Răspuns Câştigător
| stilferlo a răspuns:

Pffff

Cam greu ce intrebi, de exemplu, Ferari Enzo, sau Murcielago LP640.

Ca performanta, sincer, Murcielago este mult mai bun, are 640 c.p. motor de 6.5. schimbat-oru de viteza la volan, fibra de carbon...

Rapida? Murcielago, poate intrece lejer un Corvette ZR1 cu 650 c.p. (Murcielago avand doar 640), foarte buna, foarte atractiva, da scumpa a dracustraight face

La pret nu stiu ce sa zic, dar la rezistenta, la g, Murcielago...happy
Dar la ce iti trebuie?

3 răspunsuri:
| Narcissa explică:

Era doar de curiozitate intrebarea.big grin

| IoanaKincaid a răspuns:

Ferrari!

| alexmarian08 a răspuns:

Depinde de model ce fel de model ex lamburchini galardo etc sau na dar ferari la aproape tot felul de modele e mai scumpa ca lamburghini