| paulp a întrebat:

Unde va tineti cauciucurile de la masina?

Răspuns Câştigător
| Rotazi a răspuns:

Cine are pivnita, garaj, scapa de plata unui "hotel de cauciucuri". Cei de la vulcanizere ofera acest serviciu. Daca ai un vecin cu pivnita, da-i si lui ceva, oricum dai mai putin decat la hotel.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ori in beci la mama acasa daca ajung pana acolo, ori la hotel de cauciucuri.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

O parte prin magazia de lemne.
O parte prin garaj.
Cel putin un set am bagat in casa nelocuita.
Restul sunt montate pe masini.
Am undeva pe la 30 de anvelope, in total. Vreo 8 portiere in plus, 4-5 aripi, 3 capote, un munte de tobe sparte amestecate cu praguri taiate, si piese vechi.
Cred ca ar trebui sa fac curat pe langa masini blushing

| HadesSs a răspuns:

Intr-o camera

| paulp explică (pentru HadesSs):

Din apartament?

| dd17 a răspuns:

In garaj?

| HatzzzJhonule a răspuns:

Le poți depozita la o vulcanizare.