| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un sfat decisiv:Skoda octavia 2.0 tdi sau renault megane dci 130 cp? Ce masina sa-mi cumpar? Care este mai buna?

4 răspunsuri:
| Începătorul988 a răspuns:

Salut. Am detimut Skoda octavia 2 vrs tdi 2. 0tdi 170cp. Super rezistenta masina(a rezistat la 7/8pomi(poze im privat daca vrei), consum decent, putere ai). Per total ti-o recomand.

| Uvox a răspuns:

Care e mai buna deci.
Păi megane este peste skoda dar depinde.
Motorul 1.6 dci 130cp este foarte fiabil si economic.

| MadalinG99 a răspuns:

Megane dupa parerea mea, are motorul destul de fiabil, mie chiar imi plac brek-urile de la renault. Cand spui Skoda, spui si gama Audi. Cand spui Renault spui Dacia.

| iahoo2010 a răspuns (pentru MadalinG99):

Va multumesc mult pentru raspuns.Am ales Renault Megane.