| MasterRick a întrebat:

Va salut, am si eu o problema cu un passat b6 2.0 TDI cod motor BMR (Cel de 170 de cai) din 2007, mergeam constant cu ea si s-a oprit motorul in mers pur si simplu,am oprit pe dreapta,am pornit o din nou si a inceput computerul de bord sa faca foarte ciudat,se intorcea scrisul invers, nu se mai intelegea ce scria, dupa vreo 5 minute isi revenea, am patit acest lucru de vreo 3 ori, astept o parere, va multumesc!

2 răspunsuri:
| UserRo10 a răspuns:

Verifica masa la caroserie si baterie sa fie foarte bine stransa. Pe urma continui investigatia

| UNEXPERTINCEPATOR a răspuns:

Cred că este o problemă ori pe partea electrică ori pe partea de alimentare cu combustibil. Oricum trebuie să o duci la service că altfel nu o poți face. Acolo îți pune tester-ul pe ea și vezi exact dacă există vreo eroare înregistrată.