| gabi_3385 a întrebat:

Va salut am un w sharan din 1996 1, 9tdi dotari oglinzi electrice scaune incalzite trapa electrica 6 geamuri electrice climatronic abs servo airbag-uri volan reglabil carlig si vreau sa il vand si nu stiu care ar fi cel mai corect pret ca am pus-o pe net cu diferite preturi si nu sa vandut.Mentionez ca daca sunteti interesati de poze cu masina sau intrebari despre anunt contact gabitu_panduri.Multumesc celui mai bun raspuns

2 răspunsuri:
| Smekerutzul a răspuns:

Nu mai conteaza
azi las armele jos
nu mai doare
poti sa-mi spui ce vrei
sunt vorbe goale
azi las armele jos
nu mai doare

| MrPink a răspuns:

Nu ai cum sa ai 6 geamuri electrice la sharan
intr-adevar are 7 locuri dar are doar 4 geamuri electrice, cele din spate nu pot fi reglabile
iti recomand sa il vinzi la un pret intre 2500 si 2850 euro (asa se va vinde)