| gabi_3385 a întrebat:

Va salut tata are un w sharan din 1996 1, 9tdi dotari scaune incalzite climatronic pilot automat geamuri electrice 6 computer de bord trapa electrica si doreste sa il vanda si nu stie care ar fi pretul lui corect adica l-am pus pe diverse siteuri de masini cu diferite preturi si nu l-am dat asa ca va rog spuneti-mi voi parerea despre cat ar trebui sa ceara.Multumesc cu respect pentur eventualele raspunsuri.

4 răspunsuri:
| gabi_3385 explică:

Eu ceream opinia voastra despre cat credeti ca face nu dupa net ca de alea stiu.Deci vreau parerea voastra personala nu dupa net

| AdamLevine a răspuns (pentru gabi_3385):

Parerea mea e sa te incadrezi de pe un site ca acela pentru ca noi sunt stim de toate, fiecare cu ce se pricepe mai bine...Asa as fii facut si eu in locul tau m-as incadra de pe un site ca ala

| gabi_3385 explică:

Pai eu ma gandesc sa o las la 3500 la ala care o cumpara acum pe net e 3999 si o las la 3500 e corect pretul ziceti si voi?