| YouAlex a întrebat:

Va salut, as dori câteva păreri despre Hartl Timisoara, daca a fost cineva la ei si ar putea sa-mi explice cum stau lucrurile pe acolo, ar fi super.
Daca se respecta timpul de condus, ce salariu de început oferă, cum sunt oamenii pe acolo, prelata, frigo, container? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Prelata, pentru incepator e bine. Salariile cam 2000€ cu vechime, sa mai schimbat treaba dar soferii nu sant cine stie ce, multi papa lapte putini seriosi. Evital pe caluianu si butnaru, aia sant cei mai tampiti soferi. Nothegger e mai buna de fel tot austriaca